Česky Deutsch English

Dům umění

Jiří a Kateřina Hniličkovi

Navštivte také náš nový eshop >>> https://eshop.dumumeni.cz

Nacházíte se zde: Úvod > Galerie > Smaltované náramky

Smaltované náramky


smaltované šperky

Návod k nasazování náramku

Smaltovaný náramek č.18


Smaltovaný náramek č.18

Krásný tmavě modrý smaltovaný náramek s abstraktním motivem. Náramek v barvě stříbra otevřete stisknutím obroučku k sobě, přes úzkou část zápěstí nasadíte na ruku a stejným způsobem jako jste ho otevřeli, zavřete. Náramek doporučujeme nosit na ruce samostatně. (viz. foto náramek č. 1). Náramek je zabalený v dárkové krabičce. Velikosti : normální (obvod náramku 200mm), malý (obvod 170mm). Např: obvod zápěstí 160mm = velikost normální. Náramek má být volnější. Napiš obvod svého zápěstí do poznámky a my rádi pomůžeme.
Náramek kůže + smalt  č.16


Náramek kůže + smalt č.16

Krásný kožený zapínací náramek se smaltovanou ozdobou. Barvy kůže: přírodní a bordó. Tři délky zapínání: 170mm, 185mm, 200mm. Prodejní cena na stánku: 200Kč
Náramek kůže + smalt  č.15


Náramek kůže + smalt č.15

Krásný kožený zapínací náramek se smaltovanou ozdobou. Barvy kůže: přírodní a přírodní. Tři délky zapínání: 170mm, 185mm, 200mm. Prodejní cena na stánku: 200Kč
Náramek kůže + smalt  č.11


Náramek kůže + smalt č.11

Krásný zapínací kožený náramek se smaltovanou ozdobou. Barvy kůže: růžová a hnědá. Tři délky zapínání: 170mm, 185mm, 200mm. Prodejní cena na stánku: 200Kč
Smaltovaný náramek č.4


Smaltovaný náramek č.4

Krásný smaltovaný náramek s abstraktním motivem. Náramek v barvě stříbra otevřete stisknutím obroučku k sobě, přes úzkou část zápěstí nasadíte na ruku a stejným způsobem jako jste ho otevřeli, zavřete. Náramek doporučujeme nosit na ruce samostatně. Náramek je zabalený v dárkové krabičce. Velikosti : normální (obvod náramku 200mm), malý (obvod 170mm). Např: obvod zápěstí 160mm = velikost normální. Náramek má být volnější. Napiš obvod svého zápěstí do poznámky a my rádi pomůžeme.
Smaltovaný náramek č.3


Smaltovaný náramek č.3

Krásný smaltovaný náramek s abstraktním motivem. Náramek v barvě stříbra otevřete stisknutím obroučku k sobě, přes úzkou část zápěstí nasadíte na ruku a stejným způsobem jako jste ho otevřeli, zavřete. Náramek doporučujeme nosit na ruce samostatně. (viz. foto náramek č.1). Náramek je zabalený v dárkové krabičce. Velikosti : normální (obvod náramku 200mm), malý (obvod 170mm). Např: obvod zápěstí 160mm = velikost normální. Náramek má být volnější. Napiš obvod svého zápěstí do poznámky a my rádi pomůžeme.
Smaltovaný náramek č.6


Smaltovaný náramek č.6

Krásný smaltovaný náramek s motivem stromu. Náramek v barvě stříbra otevřete stisknutím obroučku k sobě, přes úzkou část zápěstí nasadíte na ruku a stejným způsobem jako jste ho otevřeli, zavřete. Náramek doporučujeme nosit na ruce samostatně. (viz. foto náramek č. 1). Náramek je zabalený v dárkové krabičce. Velikosti : normální (obvod náramku 200mm), malý (obvod 170mm). Např: obvod zápěstí 160mm = velikost normální. Náramek má být volnější. Napiš obvod svého zápěstí do poznámky a my rádi pomůžeme.
Smaltovaný náramek č.7


Smaltovaný náramek č.7

Krásný smaltovaný náramek s abstraktním motivem. Náramek v barvě stříbra otevřete stisknutím obroučku k sobě, přes úzkou část zápěstí nasadíte na ruku a stejným způsobem jako jste ho otevřeli, zavřete. Náramek doporučujeme nosit na ruce samostatně. (viz. foto náramek č. 1). Náramek je zabalený v dárkové krabičce. Velikosti : normální (obvod náramku 200mm), malý (obvod 170mm). Např: obvod zápěstí 160mm = velikost normální. Náramek má být volnější. Napiš obvod svého zápěstí do poznámky a my rádi pomůžeme.